fbpx
Loading

Wypożyczalnia bagażników dachowych – podąża za światowymi trendami

KAMEI FOSCO 540 l

KAMEI FOSCO 540

PERFEKCYJNE POŁĄCZENIE FUNKCJONALNOŚCI I DESIGNU

KAMEI FOSCO 540 reprezentuje nową generację boxów niemieckiego producenta. Zaprojektowany z najwyższą dbałością zarówno o funkcjonalność, komfort użytkowania, bezpieczeństwo, jak i design, nawiązujący do najnowszych trendów we wzornictwie w branży motoryzacyjnej. Finalista konkursu Automechanika Innovation Award 2018, laureat prestiżowej nagrody iF DESIGN AWARD 2019 w kategorii produkt (samochody / pojazdy).

Mobilność oznacza bycie wolnym. Podróżówanie po świecie i obieranie kierunku gdziekolwiek zechcesz. Zabranie ze sobą wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić jeszcze więcej swobody w drodze. Dachbox oferuje gamę przestronnych, elastycznych i łatwych w użyciu boxów dachowych. Do wyboru są większe i mniejsze wersje boxów dachowych, każde z różnymi opcjami rozmiaru i kolorów. Możesz więc znaleźć bagażnik dachowy taki, który ci odpowiada.
Posiadamy w swojej wypożyczalni boxów dachowych w Warszawie wersję najcichszego boxa dachowego na świecie. Dlaczego miałbyś wybrać coś jeszcze?

Aby sprostać Waszym wymaganiom i ułatwić Wam podróże nieustannie powiększamy swój asortyment boxów dachowych, bagażników dachowych, belek oraz łańcuchów śniwgowych. Ostatnio do naszej gamy produktów dołączył duży box dachowy nowej generacji niemieckiej produkcji boxów dachowych Kamei Fosco 540. 
Zaprojektowany z najwyższą dbałością zarówno o funkcjonalność, komfort użytkowania, bezpieczeństwo jak I design, nawiązujący do trendów we wzornictwie w branży motoryzacyjnej. 
Efektem pracy niemieckich inżynierów jest box dachowy, którego możecie zarezerwować w naszej wypożyczalni boxów dachowych w Warszawie. Jego charakterystyka:

  • pojemność to 540L,
  • ładowność 75kg, 
  • wymiary wew. 204 x 80/74 (przód /tył) x 39 cm
  • Montaż na belkach z rowkiem “T”
  • ClicFix jeden z najszybszych form mocowania boxa do belek 
  • DuoLift system dwustronnego otwierania, umożliwiający załadunek z obu stron boxa
  • areodynamiczny kształt
  • trzypunktowy centralny zamek
  • kolor czarny

Jeśli potrzebujesz sporo miejsca na zapakowanie swoich rzeczy w podróż jest to idealny box dachowy dla Ciebie. Nie czekaj i zarezerwuj box dachowy i belki dachowe już teraz w naszej wypożyczalni boxów dachowych w Warszawie. 

Wynajem boxów dachowych w Warszawie odbywa się stacjonarnie po ówczesnym umówieniu montażu wynajętego boxa, Termin montażu doprecoujemy mailowo kontakt@dachbox.pl lub telefonicznie 502343282. Napisz lub zadzwoń a my doradzimy Ci jaki zestaw skompletować.

3

administrator

Paweł Janowski

Comments (Brak komentarzy)

Comments (0):

Submit Your Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *