fbpx
Loading

Czy wózek spacerowy zmieści się do boksa dachowego

Pytacie czasami czy wózek spacerowy zmieści się do bagażnika dachowego ???

Nasza wypożyczalnia bagażników dachowych, potocznie nazywanych boxami dachowymi oferyje w swojej ofercie szeroką gamę produktów do których zmieszczą Państwo wózek spacerowy.

Jak montować łańcuchy śniegowe na oponach samochodowych – łatwy przewodnik. Wypożyczalnia łańcuchów śniegowych w Warszawie.

Starasz się założyć łańcuchy śniegowe na opony? Pozwól nam pokazać, jak!

Niektórzy kierowcy wyjeżdżając na zimowe wyprawy mogą nigdy z nich nie skorzystać, ale łańcuchy na ośnieżonych, oblodzonych lub stromych drogach są powszechne na wielu obszarach górskich, a czasem obowiązkowe.

Kierowcy zaznajomieni z trudnymi warunkami zimowymi często używają łańcuchów, aby zachować bezpieczną kontrolę na górskich drogach: może to być jedyny sposób na bezpieczne utrzymanie się w ruchu.

Zakładanie łańcuchów śniegowych na pojazd nie jest najłatwiejszą czynnością, ale gdy zrobisz to po raz pierwszy, wszystko stanie się jasne i nie będzie nigdy więcej budzić strachu i problemów. Dodatkowo zawsze możesz pomóc komuś kto znalazł się w niewygodnym położeniu i udzielić nie tylko wskazówek ale i pomocy na drodze.

Przy zakupie lub w wypożyczalni łańcuchów śniegowych nie bój się zadawać pytań, tak by odpowiednio dobrać łańcuchy u sprzedawcy. Nigdy nie używaj łańcuchów, które są zbyt duże lub zbyt małe, ponieważ może to prowadzić do niebezpiecznej jazdy i uszkodzenia samochodu.

Jak zamontować łańcuchy śniegowe

Przy zakładaniu łańcuchów wyjmij i rozwiąż je, aby zwisały swobodnie w kształcie „sieci”. Umieść oddzielne łańcuchy przy oponach: w przypadku pojazdu z napędem na przednie koła łańcuchy powinny iść na dwóch przednich oponach, a w przypadku pojazdów z napędem na tylne koła na dwóch tylnych kołach.

Przy zaciągniętym hamulcu postojowym i samochodzie na biegu, po prostu umieść łańcuch na oponie, trzymając ją u góry i pozwalając, aby spadła równomiernie na przód opony i koła. Niektóre łańcuchy mają pierścienie, które wchodzą po wewnętrznej stronie koła, aby pomóc we wprowadzeniu łańcuchów na miejsce. W przypadku tych łańcuchów pierścieniowych upewnij się, że otwarte połączenie znajduje się na dole koła.

Po założeniu tych łańcuchów z pierścieniem wokół wewnętrznej części koła, możesz połączyć spód pierścienia. Gdy łańcuchy są nałożone, podjedź mniej niż metr do przodu, aby odsłonić część opony, która wcześniej dotykała podłoża. Ponownie włącz hamulec i zakończ zabezpieczanie obu łańcuchów. Napnij łańcuchy, używając bliższego ogniwa tam, gdzie się zamykają. Ponownie podjedź, a następnie wyjdź i ponownie napnij łańcuchy, które poluzują się, gdy znajdą swoje miejsce na oponach. Nie przejmuj się wyboistą jazdą, to normalne. Jeśli jedziesz po suchej nawierzchni, nie jedź za daleko ani za szybko.

Zdejmowanie łańcuchów śniegowych jest znacznie łatwiejszeRozepnij łańcuchy w miejscach w których były montowane, ale pamiętaj, że nie możesz ich po prostu zdjąć: opona nadal będzie na nich osadzona.

Po prostu połóż łańcuchy na drodze tak płasko, jak to możliwe, a następnie przejedź metr do przodu, aż opony zejdą z łańcuchów. Włóż łańcuchy z powrotem do torby, upewniając się, że nie są splątane i że są tak suche, jak to możliwe.

Wskazówki przy zakładaniu łańcuchów śniegowych!

Pamiętaj, że potrzeba zakładania łańcuchów śniegowych często wiąże się z trudnymi warunkami pogodowymi- burze śnieżne, mroźne wiatry i mokre podłoże. Warto wyposażyć się w wodoodporną matę pod kolana oraz wodoodporne rękawice np. ogrodowe, które sprawią, że nie przemarzną Ci ręce podczas montażu.

Wypożyczalnia bagażników dachowych – podąża za światowymi trendami

KAMEI FOSCO 540 l

KAMEI FOSCO 540

PERFEKCYJNE POŁĄCZENIE FUNKCJONALNOŚCI I DESIGNU

KAMEI FOSCO 540 reprezentuje nową generację boxów niemieckiego producenta. Zaprojektowany z najwyższą dbałością zarówno o funkcjonalność, komfort użytkowania, bezpieczeństwo, jak i design, nawiązujący do najnowszych trendów we wzornictwie w branży motoryzacyjnej. Finalista konkursu Automechanika Innovation Award 2018, laureat prestiżowej nagrody iF DESIGN AWARD 2019 w kategorii produkt (samochody / pojazdy).

Mobilność oznacza bycie wolnym. Podróżówanie po świecie i obieranie kierunku gdziekolwiek zechcesz. Zabranie ze sobą wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić jeszcze więcej swobody w drodze. Dachbox oferuje gamę przestronnych, elastycznych i łatwych w użyciu boxów dachowych. Do wyboru są większe i mniejsze wersje boxów dachowych, każde z różnymi opcjami rozmiaru i kolorów. Możesz więc znaleźć bagażnik dachowy taki, który ci odpowiada.
Posiadamy w swojej wypożyczalni boxów dachowych w Warszawie wersję najcichszego boxa dachowego na świecie. Dlaczego miałbyś wybrać coś jeszcze?

Aby sprostać Waszym wymaganiom i ułatwić Wam podróże nieustannie powiększamy swój asortyment boxów dachowych, bagażników dachowych, belek oraz łańcuchów śniwgowych. Ostatnio do naszej gamy produktów dołączył duży box dachowy nowej generacji niemieckiej produkcji boxów dachowych Kamei Fosco 540. 
Zaprojektowany z najwyższą dbałością zarówno o funkcjonalność, komfort użytkowania, bezpieczeństwo jak I design, nawiązujący do trendów we wzornictwie w branży motoryzacyjnej. 
Efektem pracy niemieckich inżynierów jest box dachowy, którego możecie zarezerwować w naszej wypożyczalni boxów dachowych w Warszawie. Jego charakterystyka:

  • pojemność to 540L,
  • ładowność 75kg, 
  • wymiary wew. 204 x 80/74 (przód /tył) x 39 cm
  • Montaż na belkach z rowkiem “T”
  • ClicFix jeden z najszybszych form mocowania boxa do belek 
  • DuoLift system dwustronnego otwierania, umożliwiający załadunek z obu stron boxa
  • areodynamiczny kształt
  • trzypunktowy centralny zamek
  • kolor czarny

Jeśli potrzebujesz sporo miejsca na zapakowanie swoich rzeczy w podróż jest to idealny box dachowy dla Ciebie. Nie czekaj i zarezerwuj box dachowy i belki dachowe już teraz w naszej wypożyczalni boxów dachowych w Warszawie. 

Wynajem boxów dachowych w Warszawie odbywa się stacjonarnie po ówczesnym umówieniu montażu wynajętego boxa, Termin montażu doprecoujemy mailowo kontakt@dachbox.pl lub telefonicznie 502343282. Napisz lub zadzwoń a my doradzimy Ci jaki zestaw skompletować.